Skip links
VauPe Sp. z o.o. to wiodący producent kompleksowych rozwiązań w zakresie archiwizacji dokumentów.

Już od 30 lat dostarczamy na rynek produkty o wszechstronnej funkcjonalności, perfekcyjnej jakości wykonania, wysokiej trwałości oraz innowacyjnym wzornictwie.

  • Specjalizujemy się w produkcji segregatorów, pojemników i pudeł archiwizacyjnych, teczek biurowych do przenoszenia i przechowywania dokumentów oraz reklamowych teczek firmowych i segregatorów reklamowych z indywidualnym nadrukiem.
  • Współpracujemy z partnerami, którzy zaopatrują biura, szkoły, instytucje w Polsce i w Europie. Z naszych segregatorów i teczek reklamowych korzystają agencje reklamowe, prywatne przedsiębiorstwa, instytucje Państwowe, wydawnictwa i szkoły językowe.
  • Jesteśmy prekursorem w produkcji segregatorów i teczek na polskim rynku. Rozwijamy się wraz z rodzimą branżą biurowo-szkolną, starając się realizować potrzeby naszych odbiorców i utrzymywać pozycję lidera pod względem jakości oraz wzornictwa.
  • Dążymy do tego, aby oferowane przez nas wyroby jak najlepiej spełniały swoją rolę w zakresie ochrony i archiwizacji dokumentów.
  • Elementy, które wyróżniają nas na tle konkurencji, to stabilność i gwarancja w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do segregacji i archiwizacji dokumentów oraz elastyczność w zmieniającym się rynku i wobec zmieniających się potrzeb.

Naszą misją jest:

Tworzyć produkt doskonały

Tworzyć produkt doskonały pod względem jakości, designu i funkcjonalności, tak aby nasi Partnerzy mogli się z nim identyfikować i aby jego kompleksowa wartość przyczyniała się stale do sukcesu ich firm.

Tworzyć relację z klientami na lata

Tworzyć relacje z klientami, które przetrwają lata. Pragniemy aby elastyczność firmy i zaangażowanie jakie wkładamy w rozwój relacji z naszymi partnerami zaowocowały coraz bardziej, świadomą, wydajną współpracą w myśl zasady WIN – WIN (wygrany – wygrany)

Wzmacniać i udoskonalać markę

Wzmacniać i udoskonalać markę, która od ponad 20 lat rozwija się aby satysfakcjonować użytkowników, dawać poczucie niezmiennej jakości, pozytywnie zaskakiwać i inspirować.

Wartości, którym się kierujemy:

Zaufanie i satysfakcja

Satysfakcja, szacunek i zaufanie klienta jest przynoszącym najwięcej zadowolenia doświadczeniem w życiu zawodowym. Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność za produkt, dane słowo, obsługę, realizacje celów, rozwój, optymalizację pracy i współpracy – to nasza nadrzędna zasada.

Rozwój

Każdego dnia wraz z rosnąca świadomością staramy się poprawić choć jeden szczegół naszej pracy aby wartości, które oferujemy przynosiły coraz więcej zadowolenia i korzyści naszym klientom

Elastyczność i Adaptacja

Drzewo bambusowe jest w stanie przetrwać nawet bardzo gwałtowne burze i silne wiatry. Potrafi bowiem w odróżnieniu od innych drzew ugiąć się, a następnie wracać do pierwotnego kształtu. 

Umiejętność przystosowania do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb klientów pozwala oferować rzetelność, która daje poczucie bezpieczeństwa

Szybkość

Szybkość geparda stanowi atut przy polowaniu na inne zwierzęta, zapewnia mu ona przewagę nad innymi i czyni go silnym przeciwnikiem. 

Szybkość reakcji oraz oferowanie nowatorskich rozwiazań w krótkim czasie dają nam konkurencyjną przewagę, pozwalają dynamicznie reagować na indywidualne potrzeby klientów​

Równowaga

Struny instrumentu muzycznego muszą odznaczać się określonym napięciem – co odzwierciedla stan równowagi potrzebnej do wydobycia z instrumentu tego, co najlepsze. 

Działamy w równowadze aby wartości, które oferujemy klientom były stabilne i przynosiły wzajemne korzyści w okresie długoterminowym zgodnie z zasadą win-win

Obejrzyj film:

Odtwórz wideo

Historia

VauPe Sp. z o.o. powstała w roku 1991 i od początku specjalizowała się w produkcji segregatorów, teczek oraz pojemników archiwizacyjnych. W roku 2007 siedziba firmy wraz z zakładem produkcyjnym zostały przeniesione do zabytkowego, odrestaurowanego budynku przedwojennej cegielni, gdzie stworzono bardzo dobre warunki do rozwoju technologicznego firmy.

historia

Historia

Początek przedsiębiorstwa sięga końca XIX wieku. Właścicielem cegielni był Niemiec Albert Medzega. W 1900 r. dodatkowo pobudował stolarnię i tartak. Cegielnia należała do największych i najnowocześniejszych zakładów tego typu w kraju.

historia(1)

Współczesność

W 2007 roku, nowy właściciel budynku cegielni, Wiesław Pacholski (zdjęcie po lewej) kompleksowo odrestaurował budynek i stworzył w nim nowoczesną linię montażową do produkcji segregatorów. Wysoki standard wyrobów został potwierdzony tytułem JAKOŚC ROKU 2009 - 2013.

Nagroda Bydgoski Feniks

W 2007 roku firma VauPe otrzymała nagrodę „Bydgoskiego Feniksa” za najlepiej odrestaurowany obiekt przemysłowy. Prace zostały wykonane w szerszym wymiarze niż wymagał tego Miejski Konserwator Zabytków:

  • obróbki blacharskie zostały wykonane z miedzi szlachetnej
  • odrestaurowane zostało 70% elewacji
  • wymieniono więźbę dachową
  • naprawiono wieżę – położono ceramiczną dachówkę karpiówkę i zainstalowano zegar
  • komin, któremu groziła katastrofa budowlana został wyremontowany

Wyróżnienia i certyfikaty

Dzięki stosowaniu zaawansowanych technologii nasze produkty charakteryzują się szerokim spektrum kształtów i walorów użytkowych, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. Wysoki standard naszych wyrobów jest  potwierdzony tytułem JAKOŚĆ ROKU w latach 2009 – 2014.

Wiarygodność naszej firmy potwierdzona jest certyfikatami: Rzetelna Firma, Rzetelni w biznesie, Liderzy Marki, Wiarygodność biznesowa

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie internetowe.